Cassaigne Le Labyrinthe blanc

Artikel 14 van 159
7,50 (inclusief btw)
Voorraad 6 stuks
Overzicht

Colombard, Sauvignon Blanc

De Cassaigne Le Labyrinthe Colombard/Sauvignon is eigenlijk gewoon een one-way street voor genieten. Frisse Grapefruit, appeltje, en een tropische verrassing in de vorm van passiefruit. Gulle Schenker.

Deze frisse en expressieve witte wijn is een blend van Colombard en Sauvignon Blanc.De Colombard zorgt voor sappige fruitigheid en verfrissende zuren, terwijl de Sauvignon Blanc finesse toevoegt met haar aromatische kracht en levendige karakter. Samen vormen ze een perfect gebalanceerde harmonie die je meteen meeneemt naar zonnige wijngaarden. Geproduceerd in de Gascogne, een pittoreske regio in Zuidwest-Frankrijk, bekend om zijn levendige witte wijnen. Hier profiteren de druiven van een combinatie van mediterrane warmte en Atlantische frisheid, wat zorgt voor een unieke smaakervaring.

 

In het glas schittert de wijn met een helder, lichtgele kleur en een subtiel groene tint. De geur is fris en uitnodigend, met aroma’s van citrusfruit (denk aan limoen en grapefruit), groene appel en wat passiefruit. Een subtiele hint van vers gemaaid gras en een vleugje witte bloemen maakt het geheel compleet. In de mond proef je een levendige frisheid, met knisperende zuren en een sappige, fruitige kern. De afdronk is heerlijk verkwikkend. Dit een dorstlesser pur-sang.

 

Spijs & moment

Heerlijk aperitief. Heel fijn met delicate hapjes. Prosciutto en meloen, gerookte zalmrolletjes, mini focaccia met rozemarijn.  Salute!  

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#7B1111 show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=185px height=250px interval=5000 language=nld]

Vragen

Vragen?

Bent u op zoek naar een bepaalde wijn, heeft u meer flessen nodig dan op voorraad zijn, of heeft u een andere vraag?

Kijk dan op onze pagina met veel gestelde vragen, of stuur een mailtje met uw vraag naar info@vinodimarco.nl

Geschenkpakket

 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Bezoek ook de winkel:  

Voorstraat 425 te Dordrecht

Wijnstreken

Blog

 

Welke wijn past bij welk gerecht? 

Marco geeft advies!

De kerstdagen staan voor de deur. Tijd om samen te genieten van heerlijk eten. De juiste wijn zorgt ervoor dat de smaken van jouw 

gerechten nog beter uitkomen. 

-lees verder-

© 2020 - 2025 Vino di Marco | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.